Golden Apartments Warsaw - Elegant Stay, Podwale Street

  • 60 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer Golden Apartments Warsaw - Elegant Stay, Podwale Street liggen in de Stare Miasto wijk, op 17 minuten lopen van het Monument voor de Helden van het Getto en bieden ruimte aan maximaal 5 gasten. Het 60 m² grote appartement is gelegen op 2 km afstand van Warszawa Główna treinstation en in de nabijheid van Stare Miasto 01 busstation.

Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.

Golden Apartments Warsaw - Elegant Stay, Podwale Street bieden voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Dit appartement heeft een eersteklas ligging op ongeveer 800 meter van metrostation Ratusz Arsenal en binnen 6 minuten wandelafstand van het Museum van de Opstand van Warschau. Het POLIN Museum ligt niet ver van Golden Apartments Warsaw - Elegant Stay, Podwale Street en 5 km van de luchthaven Warschau Frédéric Chopin. Deze 1-badkamer accommodatie biedt uitzicht op de tuin en ligt op wandelafstand van 8 minuten van het Koninklijk Paleis.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Golden Apartments Warsaw - Elegant Stay, Podwale Street
Cozy Miodowa Studio In Historic Old Town Tenement
Mobiele prijsaanbieding

Cozy Miodowa Studio In Historic Old Town Tenement

7.3
Goed 9 beoordelingen
88 m van de accommodatie
USD 115 USD 104
per nacht
Urban Apartaments - Great Location - City Center - Piwna
Mobiele prijsaanbieding

Urban Apartaments - Great Location - City Center - Piwna

8.0
Heel goed 1 beoordeling
136 m van de accommodatie
USD 508 USD 457
per nacht
Castle Apartment Piwna
Mobiele prijsaanbieding

Castle Apartment Piwna

8.9
Fantastisch 39 beoordelingen
139 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Warschau Frédéric Chopin
    12 km

    Treinstations

    Warszawa Powiśle Railway Station
    1,6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Golden Apartments Warsaw - Elegant Stay, Podwale Street te vinden?
      Golden Apartments Warsaw - Elegant Stay, Podwale Street is in de Centrum wijk gesitueerd, op 5 minuten lopen van de Heilige Geestkerk.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Golden Apartments Warsaw - Elegant Stay, Podwale Street?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Warschau een bezoek brengt aan de Heilige Geestkerk (400 m) en het Nationaal Stadion van Warschau op 2 km afstand van Golden Apartments Warsaw - Elegant Stay, Podwale Street.
    • Hoeveel kost het om bij Golden Apartments Warsaw - Elegant Stay, Podwale Street te verblijven?
      De huurprijs van Golden Apartments Warsaw - Elegant Stay, Podwale Street is €141.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Golden Apartments Warsaw - Elegant Stay, Podwale Street?
      Restaurants in de buurt van Golden Apartments Warsaw - Elegant Stay, Podwale Street zijn onder andere Restauracja Zapiecek en Podwale 25 restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Golden Apartments Warsaw - Elegant Stay, Podwale Street?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Golden Apartments Warsaw - Elegant Stay, Podwale Street.
    • Is er een keuken in Golden Apartments Warsaw - Elegant Stay, Podwale Street?
      Bij Golden Apartments Warsaw - Elegant Stay, Podwale Street vinden gasten een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een vaatwasser.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 60 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Warschau Frédéric Chopin
    12 km

    Treinstations

    Warszawa Powiśle Railway Station
    1,6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Golden Apartments Warsaw - Elegant Stay, Podwale Street

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten